Technik přípravy staveb

POPIS PRACOVNÍ POZICE:
Pozice technika přípravy staveb obnáší práci s projektovou dokumentací, zajištění všech legislativních dokumentů od správních orgánů a komunikaci s investory a zákazníky. Jedná se o technickou přípravu pro realizaci energetických zařízení.

• Komunikace s investorem a přejímání staveniště od zástupce investora.
• Zajištění legislativních vyjádření a povolení, vedení příslušné dokumentace až po zajištění legislativního ukončení se stavebním úřadem.
• Komunikace se zákazníkem ohledně koordinace stavby a zajištění k tomu příslušných legislativních vyjádření.
• Řízení provádění staveb v souladu s projektovou dokumentací a v souladu s rozhodnutím nebo jiným opatřením stavebního úřadu.
• Přejímání projektu pro realizaci stavby, řešení chyb a nedostatků s projektantem.
• Zajištění dodávek od subdodavatelů.
• Odstraňování zjištěných závad a reklamací.
• Zajišťování podmínek pro kontrolní prohlídky stavby.
• Spolupráce s technickým dozorem investora a s koordinátorem BOZP.
• Předávání dokončené stavby objednateli.
• Hlavní pracovní poměr, nástup dle dohody.
• Místo výkonu povolání: Frýdlant + Liberecký kraj.

CO OD VÁS POŽADUJEME:
• Elektro vzdělání nebo stavební průmyslová škola.
• Řidičský průkaz skupiny B.
• Vhodné i pro absolventy!

CO VÁM NABÍZÍME:
• Možnost rozvíjet své znalosti v rámci odborných školení a odbornost na základně příslušných certifikací.
• Příspěvek na stravování.
• Možnost využití firemního vybavení pro soukromé účely.
• Možnost využití firemních slev.
• Mobilní firemní tarif pro soukromé účely.

V případě zájmu o podrobnější informace k pracovní pozici nás neváhejte kontaktovat.

KONTAKT:
Ivanka Krýchová
Tel.: 724 976 959
Husova 379, 464 01 Frýdlant
e-mail: emj@emj-energo.cz